(1 رای)

چراغ حبابی هوشمند LED شیائومی

همانطور که از نام چراغ حبابی هوشمند شیاومی مشخص است ، طرز کار این چراغ به طور هوشمندانه می باشد طوریکه بدون اینکه از جایتان تکان بخورید لامپ را روشن یا خواموش کنید.
  • سفید
  • خاکستری
نا موجود
980,000 ریال

یکی از مشکلات کسانی که قبل از خواب روی تخت کتاب می‌خوانند، خاموش کردن لامپ و نور کافی و مناسب است. چراغ خواب هوشمند Yeelight دارای نور قابل تنظیم است. یعنی می‌توانید بدون این که مزاحم کسی شوید،‌ کتابتان را مطالعه کنید یا با گوشی تان کار کنید. مخصوصاً‌ بهتر است که در تاریکی اتاق، با گوشی‌تان کار نکنید. تنها استفاده این چراغ خواب هوشمند‌ برای تنبلی و خستگی قبل از خواب نیست. اگر نیمه شب بخواهید کمی آب بخورید،‌ یا صدای چیزی را در خانه شنیدید، می‌توانید بدون این که از جایتان تکان بخورید،‌ لامپ را روشن کنید و از اوضاع خانه باخبر شوید.

طول عمر این چراغ خواب حبابی هوشمند بیشتر از ۱۱ سال است. این چراغ خواب هوشمند،‌ در مقابل رعد و برق،‌ گرم شدن بیش از حد و همچنین اضافه بار مقاوم است. اگر چراغ خواب خود را مدت زمان زیادی روشن بگذارید یا دمای هوا در اتاق بیش از حد گرم شود،‌ این لامپ برای محافظت از خود،‌ خاموش می شود. همچنین بار اضافی برق که احتمالاً‌ به دلیل سیم کشی و…. است توسط این لامپ کنترل می شود تا طول عمر آن کم نشود.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*