(0 رای)

تستر کیفیت سلامتی آب شیائومی

Total dissolved solids meter یا به اختصار TDS Meter به دستگاه سنجش ذرات محلول گفته می شود که به اصطلاح به آن سختی سنج نیز می گویند. از این دستگاه برای سنجش مجموع ذرات جامد محلول در مایعات ( آب ) استفاده می شود. این دستگاه قابلیت نمایش مجموع یون های نمک های موجود در آب را دارد که هر چه این میزان بالاتر باشد هدایت الکتریکی آب نیز بیشتر می شود.
  • سفید
  • 1 سال گارانتی
نا موجود
380,000 ریال

امروزه یکی از مصارف روزانه آب آشامیدنی است که افراد با توجه به مناطق زندگی خود اقدام به خرید و نصب انواع دستگاه های تصفیه آب می کنند تا از سلامت آب اطمینان حاصل کنند که خود این دستگاه ها هرچندوقت نیاز به کنترل و تعویض فیلترها دارند. اما شرکت شیائومی با تولید و عرضه تستر هوشمند کیفیت آب آشامیدنی و اطلاعات لازم درباره میزان ترکیبات آلی موجود، عناصر سنگین موجود در آب، محتویات نمک های حل شده در آب، میزان دمای آب و میزان دقت IPX6 دستگاه تصویه آب را در نمایشگر کوچک خود به شما نشان میدهد. طراحی ظاهری دستگاه مانند یک دماسنج است که از مواد ضدآب ساخته شده تا از دوام بالایی برخوردار باشد و یک شاخص عددی برای کیفیت آب نشان میدهد که عدد زیر 600 مناسب آشامیدن و عدد بالای 1000 مناسب آشامیدن نیست و باید از خوردن آن خودداری کرد. این دستگاه از دو باتری مینیاتوری تعبیه شده در بالای دستگاه تغذیه میکند و به دلیل وجود پاوراتوماتیک، مصرف انرژی پایین و دوام بالایی دارد.

قابلیت تشخیص انواع ناخالصی های آب و میزان سختی آب آشامیدنی
امکان کنترل کیفیت تصفیه آب و جلوگیری از هدر رفت بی مورد آب
قابلیت استفاده در صنایع کشاورزی، آبزی پروری و پرورش گیاهان

مشخصات کلی

ابعاد : ابعاد : 16 ×16 × 150 میلی متر،
وزن : وزن : 27.4 گرم

مشخصات باطری

ظرفیت باتری : 160 میلی آمپرساعت
سایر قابلیت ها : قابلیت تست ناخالصی های نمک های محلول، ترکیبات آلی یونی و یونهای فلزی سنگین ، دارای صفحه نمایش بزرگ جهت خواندن دیتا،شامل دو قطعه تفکیک پذیر

سایر مشخصات محصول

دقت اندازه گیری : 9990-0 قسمت در میلیون
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*