(1 رای)

هندزفری بلوتوث جبرا مدل Storm

از نظر کیفیت صدایی می توان گفت صدایی رسا و بدون هیچ نویزی را انتقال می دهد. این محصول قادر به تولید صدایی با کیفیت بسیار خوب در حد HD می باشد. با این هندزفری می توان به موسیقی نیز گوش دهید و با در نظر گرفتن مکان قرارگیری کلیدهای این محصول می توان گفت دسترسی بسیار راحتی برای تنظیم صدا نیز دارید. با این هندزفری می توانید بیش از 10 ساعت مکالمه کنید.
  • مشکی
  • نامداران
موجود
2,580,000 ریالهندزفری جبرا Storm

.
همه ما با اسم برند جبرا آشنا هستیم، این شرکت دارای 875 نفر کارمند می باشد که همه آنها به دنبال تکنولوژی و پیشرفت هستند. قدمت این کمپانی به سالها پیش برمیگردد که همیشه در زمینه اسپیکر و هدست های مناسب گوشی موبایل کار کرده است. البته با نگاهی دقیق در این رابطه می توان گفت که هر ساله شرکت جبرا در حال پیشرفت در زمینه طراحی و تکنولوژی می باشد. حال پس از بررسی شرکت جبرا نگاهی دقیق تر به هندزفری جبرا Storm می اندازیم و از نزدیک به بررسی این محصول خواهیم پرداخت.

Jabra Storm
برای همه ما تابه حال بسیار پیش آمده است که در حین رانندگی و یا زمانی که دستتان بند است تلفن همراهتان به صدا در می آید و شما می خواهید حتما به تماسهایتان پاسخ دهید، هندزفری های بلوتوثی در مدل های متفاوت به همین منظور طراحی شده اند اما برخی از این مدل ها برای استفاده طولانی مدت بسیار مفیدترند. آنها باید دارای سری های بسیار نرم و انعطاف پذیر باشند و یا با آرگونومی گوش سازگاری داشته باشد.

 در این محصول جبرا از تکنولوژی جدیدی استفاده نموده است که می توان از هندزفری به مدت طولانی تر استفاده کرد و باطری آن دوام بیشتری دارد. اسم این تکنولوژی را micro Power نامیده اند که علاوه بر اندازه کوچکی که دارد بسیار با دوام تر از سری های قبلی می باشد.


از نظر کیفیت صدایی می توان گفت صدایی رسا و بدون هیچ نویزی را انتقال می دهد. این محصول قادر به تولید صدایی با کیفیت بسیار خوب در حد HD می باشد.
با این هندزفری می توان به موسیقی نیز گوش دهید و با در نظر گرفتن مکان قرارگیری کلیدهای این محصول می توان گفت دسترسی بسیار راحتی برای تنظیم صدا نیز دارید. با این هندزفری می توانید بیش از 10 ساعت مکالمه کنید.

استفاده از Siri/Google Now :

از طریق این محصول می توانید با برنامه های Siri  و Google Now به راحتی استفاده نمایید.

می توانید تفاوت این هندزفری را با مدل های مشابه خود نیز در زیر بررسی کنید.

مزایا:
دارای تکنولوژی برای کاهش نویز
طراحی زیبا و کوچک

مشخصات کلی

وزن : 10 گرم
ولم کنترل :

شبکه های ارتباطی

NFC :

امکانات نرم افزاری

پخش موسیقی :

مشخصات باطری

نوع اتصال : بی سیم (Wireless)
مدت زمان مکالمه : 10 ساعت
مدت زمان Standby : 240 ساعت

سایر مشخصات محصول

کابل شارژ USB :
ورژن بلوتوث : 3.0
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*