هدایای تبلیغاتی

بهترین هدایای تبلیغاتی با بالاترین کیفیت

هرساله با نزدیک شدن به پایان سال و به بهانه شروع سال جدید اکثر شرکت های بزرگ اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی می نمایند که بارها آنها را دریافت کرده ایم و بدون استفاده بوده اند.از این رو شرکت سپاهان همراه با داشتن تیم متخصص در کشور چین و دبی با ارائه بهترین محصولات به شما عزیزان کمک می کند تا سال جدید را با هدایای تبلیغاتی متفاوت و با بهترین کیفیت آغاز کنید.

پاور بانک

با فراگیر شدن تلفن های همراه و گجت های هوشمند و نیاز همیشگی ما به استفاده از آن ها تمام شدن شارژ این دستگاه ها یکی از نگرانی های ما در زمانی است که به برق یا منبع انرژی دسترسی نداریم.پاور بانک (شارژر همراه) در واقع یک منبع ذخیره انرژی است که میتوان آن را به راحتی جابجا کرد و هرگونه نگرانی از بابت خالی شدن شارژ باتری انواع محصولات دیجیتال همچون گوشی تلفن همراه ، تبلت ، دوربین ، mp3 player و... را در شما از بین می برد.تمامی پاور بانک های شرکت سپاهان همراه برای آسودگی هرچه بیشتر مشتریان با 6 ماه گارانتی عرضه می شوند.

شارژر فندکی

یک گوشی موبایل یا تبلت زمانی مفید است که شارژ داشته باشد، تا دیروز با یک‌بار شارژ کردن گوشی‌تان می‌توانستید تا چند روز از آن استفاده کنید، ولی آیا هنوز هم یک‌بار شارژ برای گوشی‌های امروزی کفایت می‌کند؟ استفاده از اینترنت، بازی‌های آنلاین، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، پیام‌های چندرسانه‌ای، برنامه‌هایی که مدام در حال اجرا هستند، همه این‌ها روی باتری تاثیر می‌گذارند و باعث می‌شوند که شارژ موبایلتان زودتر تمام شود. زمانی که بیرون از خانه هستید، داشتن دستگاهی که بتوان با آن موبایل خودتان را شارژ کنید، بسیار اهمیت دارد. شارژرهای فندکی در مواقع اضطراری به کارمان می‌آیند و این اطمینان را به شما می‌دهند که همیشه فرصت شارژ کردن گوشی موبایل یا تبلت خود را دارید. با این شارژر، همزمان که مشغول رانندگی هستید، می‌توانید دستگاه هوشمند خود را شارژ کنید.

برای اطلاعات هرچه بیشتر با ما تماس بگیرید.

031-32290985 داخلی 16