(5 رای)

قلم اورجینال note 5

  • طلایی
  • خاکستری
نا موجود
1,150,000 ریال


مکانیزم خروج نیمه‌خودکار

برخلاف نسل‌های پیشین، گلکسی نوت 5 به مکانیزم خروج نیمه‌خودکار قلم تجهیز گردیده است. در این محصول دیگر فرورفتگی برای بیرون کشیدن قلم وجود ندارد، با این حال مکانیزمی فنری تعبیه گردیده که با یک فشار SPen‌  به سرعت از جای خود بیرون خواهد آمد. این روش نه تنها باعث سهولت کار با قلم می‌شود، بلکه اطمینان خاطر کاربر را از قرار گیر صحیح آن پس از استفاده بالا می‌برد.

امکان نوت برداری در زمان خاموش بودن صفحه‌نمایش

اگر خروج نیمه‌خودکار قلم هوشمند SPen‌ را به اندازه کافی نوآورانه نمی‌دانید، بهتر است بر این نکته آگاه باشید که حتی می‌توان در زمان قفل بودن صفحه‌نمایش نیز با این قلم در نوت 5 نوت برداری کنید. این قابلیت بدون شک سرعت آماده به کار شدن دستگاه را برای یادداشت برداری سریع افزایش داده و فرقی نمی‌کند صفحه‌نمایش قفل باشد یا نه زیرا سنسورهای SPen‌ جدید آن را به یک دفترچه یادداشت در هر حالت تبدیل می‌کنند.

منوی دستورات بدون لمس

منوی دستورات بدون لمس (Air Command) اولین بار در گلکسی نوت 3 معرفی شد، با این حال این قابلیت در پرچم‌دار جدید این سری پیشرفت‌های زیادی را به خود دیده. در گلکسی نوت 5 فرقی نمی‌کند که در کجای رابط کاربری هستید، تنها کافیست SPen‌ را نزدیک صفحه کنید تا منویی از اپلیکیشن هایی که آن‌ها نیز قابل شخصی‌سازی هستند نمایش داده شود.

نوت برداری بر روی فایل‌های پی‌دی‌اف

قلم هوشمند SPen‌ ویژگی‌های فراوانی دارد. یکی از آن‌ها، توانایی یادداشت نویسی روی تصاویر و متن‌های مختلف است که برای اولین بار باز هم در نوت 3 معرفی گردید. با این قابلیت شما هر قسمت از  رابط کاربری که باشید می‌توانید روی محتوای در حال نمایشگر در لحظه خاصی، هر توضیحی که دوست دارید بنویسید و آن را با دوستانتان به اشتراک بگزارید. البته برای انجام این کار بر روی فایل‌های پی‌دی‌اف تا پیش از این کاربر محبور بود از صفحه اسکرین شات تهیه کند و سپس بر روی عکس عملیات دلخواه را انجام دهد؛ این در حالیست که با بهره‌گیری از SPen‌ نوت 5 می‌توانید به صورت مستقیم بر روی فایل‌هایی که در قالب پی‌دی‌اف نیز قرار دارند هم ویرایش لحظه‌ای انجام دهید.

Scroll capture

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید از محتویات یک صفحه طولانی یادداشت برداری کنید یا از آن اسکرین شات بگیرید، در حالی که بایستی به دلیل اسکرول خورد زیاد صفحه در چندین نوبت این کار را انجام دهید. حال سامسونگ قلم نوت 5 را به قابلیتی به نام Scroll capture تجهیز کرده که با استفاده از آن تنها کافیست ابتدا و انتهای مطلب را علامت گزاری کنید، سپس به طور خودکار از کل محدوده مورد نظر نوت برداری خواهد شد.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*