(3 رای)

عینک واقعیت مجازی سامسونگ Gear VR

میدان دید 96 درجه مجهز به سنسورهای ژیروسکوپ ، شتاب سنج، مغناطیس سنج میزان تأخیر در تبدیل حرکت به فوتون کمتر از 20ms پشتیبانی از چشم های دوربین و نزدیک بین پوشش فاصله بین مرکز مردمک دو چشم از 55 تا 71 میلیمتر دارای واسط کاربری Touch Pad،Back Button و Volume Key قابلیت اتصال به: Galaxy S6        Galaxy S6 Edge         Galaxy S6 Edge+         Galaxy Note 5
  • گارانتی تکمارت
موجود
1,880,000 ریال

توجه: این هدست در حال حاضر فقط با گوشی های زیر قابل استفاده است:

Galaxy S6        Galaxy S6 Edge         Galaxy S6 Edge+         Galaxy Note 5


samsung-gear-vr_03

 

 

سامسونگ یک بازی جدید را هم برای این هدست معرفی کرد. این عنوان Gunjack نام دارد و توسط استودیوی CCP در دست ساخت است. عنوان Gunjack با موتور Unreal Engine 4 ساخته شده و یک بازی ارکید تیراندازی به شمار می‌رود. بازی‌کننده‌ها در نقش فردی قرار می‌گیرند که به وسیله‌ی مسلسل مخصوصی که دارد، باید دشمنان را از بین ببرد. این استودیو، بازی دیگری هم به نام Valkyrie در دست ساخت دارد و گفته که عنوان Gunjack روند متفاوتی با آن خواهد داشت.

سامسونگ ورژن بتا از مرورگر Samsung Internet for Gear VR را عرضه خواهد کرد. کاربران این هدست می توانند با استفاده از برنامه مذکور، به وبسایت هایی نظیر یوتوب رفته و ویدیوهای مخصوص را تماشا کنند. در نتیجه لازم نیست حتما اپلیکیشن های متعدد را باز کرد.

samsung-gear-vr_02

بنا به گفته های سامسونگ، این اپلیکیشن، ویدیوهای 360 درجه واقعیت مجازی و 3D را علاوه بر هر ویدیو HTML5 در سراسر اینترنت پشتیبانی می کند. بنابراین کاربران هم می توانند ویدیوهای عادی را از این طریق تماشا کنند و هم می توانند از گزینه VR یوتوب بهره مند شوند.

این مرورگر با فرامین صوتی هم کار می کند و کیبورد آن در برابر چشم قرار می گیرد. کاربر با خیره شدن به هر چیزی می تواند آن را انتخاب نماید. انتخاب و اشاره به یک چیزی از طریق هدست های واقعیت مجازی عمدتا از طریق نگاه کردن صورت می پذیرد و بازی هایی نظیر Land’s End نیز اینگونه کار می کنند. همچنین، بوکمارک های دیگر مرورگرها هم قابل انتقال به این برنامه هستند.

samsung-gear-vr_04

 

 

دارای تاچ پد مخصوص برای کنترل بازی ها:


دارای فن خنک کننده در داخل هدست که تهویه هوای درون محفظه را آسان نموده و از عرق کردن چشم ها جلوگیری می کند.

دارای نرم افزارهای اختصاصی بسیار باکیفیت و امکان جابجایی بین بازی ها و برنامه های مختلف موجود بر روی آن.

انتخاب محیط های مختلف برای تماشای فیلم های داخل گوشی مانند محیط سینما یا محیط سینمای خانگی و …

نمایش ویدئوهای داخل گوشی به صورت بسیار زیبا و کارآمد

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*