(0 رای)

مونوپاد راک مدل اسمارت سلفی شاتر اند استیک

مناسب برای اندرویدی نسخه 4.2 به بالا و iOS نسخه 6.0 به بالا - متشکل از 5 تکه تلسکوپی (نحوه باز شدن: پیچی) - حداکثر طول: 90 سانتی‌متر - حداقل طول: 21 سانتی‌متر - وزن: 182.5 گرم - جنس: آلومینیم - دارای فک های نگهدارنده گوشی با پد ضد خش - میزان باز شدن فک های نگهدارنده گوشی: 5.2 تا 9 سانتی‌متر - دارای ریموت کنترل با قابلیت قرار گیری و اتصال به دسته مونوپاد - نسخه بلوتوث ریموت کنترل: 3.0
نا موجود
950,000 ریال

عکس‌های سلفی با گرفتن گوشی در یکدست و خم و راست کردن دست برای کادربندی بهتر صورت می‌گیرد. جا نشدن همه افراد در کادر، خیلی نزدیک بودن دوربین به‌صورت افراد و میل به‌عکس گرفتن در کادری بزرگ‌تر و پرسپکتیو بهتر از مسائلی بود که زمینه را برای تولید مونوپاد ها فراهم کرد.مونوپاد یا دسته سلفی، از یک میله بلند که گیره‌ای برای نگه‌داشتن گوشی در انتهای آن قرار دارد تشکیل‌شده است و بسته به مدل، امکانات مختلفی ازجمله امکان زوم، ریموت کنترل و غیره دارد.
این مونوپاد راک دارای ظاهری زیبا و کیفیت ساخت درخور توجه ای است. بدنه آن از 5 تکه تلسکوپی آلومینیمی تشکیل‌شده که باکمی پیچاندن، قابلیت در هم قفل شدن دارند. باز شدن همه تکه ها امکان افزایش طول از 21 تا 90 سانتی‌متر را به کاربر می دهد. در انتهای مونوپاد، گیره‌ای پلاستیکی برای نگهداری گوشی موبایل قرار دارد که از طریق یک پیچ کوچک به آن متصل شده و قابلیت قرارگیری در زوایای مختلفی را دارد و از 0 تا 90 درجه خم می‌شود. فک‌های نگه‌دارنده آن از 5.2 تا 9 سانتی‌متر باز می‌شوند و توانایی نگهداری گوشی‌هایی مثل آیفون 6 پلاس، نوت اج و نوت 4 را دارند.البته می‌توان از طریق پیچ استاندارد ¼ اینچ، دوربین عکاسی را هم به آن متصل کرد، آن را بر روی سه‌پایه دوربین قرار داد و به کمک ریموت کنترل آن، اقدام به عکاسی کرد. ریموت کنترل از طریق بلوتوث نسخه 3.0 تا شعاع 10 متری، عمل می‌کند و از یک باتری سکه‌ای مدل CR1632 تغذیه می‌کند که 2 باتری همراه محصول، درون بسته‌بندی موجود است. این محصول دارای قابلیت فیلمبرداری، زوم و سوییچ کردن از دوربین مکالمه به دوربین اصلی گوشی و بالعکس است. برای گوشی‌های آیفون باید از نرم‌افزارهایی مانند BT Shutter کمک گرفت و در مورد برخی گوشی‌های اندرویدی، با تغییر تنظیمات دکمه Volume می‌توان از قابلیت زوم استفاده کرد.

مشخصات کلی

ابعاد : افزایش طول از 21 تا 90 سانتی متر
وزن : 182.5 گرم
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*